Pracownik Obsługi Stacji Paliw

PHU GALEO

Tychy ul.Beskidzka, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie Stacja Paliw Lotos w ramach rekrutacji zewnętrznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownika Obsługi Stacji Paliw
Miejsce pracy:

WYMAGANIA;
• gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;
• kultura osobista;
• życzliwość;
• pozytywne nastawienie do ludzi.
PODSTAWOWE ZADANIA
• obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;
• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;
• pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.
OFERUJEMY
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
DODATKOWE INFORMACJE
zapraszamy także osoby 50+
zapraszamy młodzież i uczniów /uczniowie chcących zarobić swoje pierwsze
pieniądze -elastyczny czas pracy
• pracodawcą Pracownika Stacji jest podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z o.o.;
• rekrutację kandydatów na w/w stanowisko prowadzi Zarządzający Stacją Paliw.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 30.10.16

Prosimy o załączenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w LOTOS Paliwa
Sp. z o.o. oraz w spółkach zależnych grupy kapitałowej LOTOS zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

PHU GALEO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie