Opis stanowiska pracy

OFERA PRACY W ENERGYLANDII

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju. Na powierzchni użytkowej 26 hektarów mieści blisko 70 atrakcji.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy, chcących dołączyć do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Wsparcie zaplecza gastronomicznego
  • Prace pielęgnacyjne i porządkowe

Co oferujemy?

  • Pracę stałą lub wakacyjną
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie także poza sezonem
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Czego oczekujemy?

  • Rzetelność i uczciwość
  • Motywacji do pracy
  • Komunikatywności i entuzjazmu w kontaktach

CV z zdjęciem należy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta