Pracownik obróbki metalu – sektor lotniczy

IPF GROUP S.A.

Francja, departament 63, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży lotniczej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Obróbki Metalu

Miejsce pracy: Francja (departament 36)

Praca od zaraz!!!

Zadania:
- obróbka metalu w procesie produkcyjnym (formowanie, kształtowanie, wyginanie, tłoczenie itp)- materiał: aluminium, inox, inconnel, tytan
- montaż-formowanie na prasie kauczukowej
- dopasowywanie i docinanie elementów
- wykrywanie uszkodzeń

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
- umiejętność interpretacji i czytania planu
- wykształcenie techniczne, mile widziane kierunkowe,
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych typu: suwmiarka, kątomierz, szczelinomierz
- znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
- mile widziany osoby dysponujące własnym autem

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
13
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji