Pracownik obróbki drobiu-filetowanie z doświadczeniem!

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Someren, Helmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy zajmującej się przetwórstwem mięsa drobiowego, poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych pracowników z doświadczeniem w wykrawaniu filetów z kurczaka i oddzielania ich od korpusu.

Do głównych obowiązków należeć będzie wykrawanie filetów z kurczaka i oddzielenie ich od korpusu.
Praca odbywać się będzie w chłodnym otoczeniu przy świeżym mięsie. Praca z nożem.

Ważne, aby kandydaci posiadali doświadczenie głównie w wykrawaniu mięsa drobiowego i oddzielania go od korpusu

Oferujemy:
- Stawka: 9.50 euro brutto/h
-płatne zakwaterowanie
- prace na zmiany
-prace w godzinach nadliczbowych

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie głównie w wykrawaniu mięsa drobiowego i oddzielania go od korpusu- minimum 1 do 3 lat doświadczenia zawodowego

- motywacja, entuzjazm do pracy, dobra kondycja fizyczna- praca fizyczna

- podstawowa znajomość języka obcego, język nie jest ważny

- własny transport i numer Sofi- mile widziane

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji