Work Service Express.

Pracownik obróbki drewna

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Agencja pracy
Work Service Express to zespól specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.
Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją prefabrykacji płytek drewnianych i wczepów klinowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK OBRÓBKI DREWNA

OPIS STANOWISKA
- układanie desek na taśmie
- wkładanie desek do maszyny
- kontrola jakości drewna do produkcji

OFERUJEMY
- pracę w systemie II zmianowym (6-14; 14-22)
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę koordynatora

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
- mile widziane doświadczenie na produkcji
- duża motywacja do pracy
- dobra kondycja zdrowotna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.