Pracownik nowego zakładu produkcyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
• Prace produkcyjne w najnowocześniejszej hali w Trójmieście
• Pakowanie / montaż modułów bateryjnych
• Dla osób z uprawnieniami na wózek widłowy- załadunek i rozładunek dostaw
• Obsługa maszyn i urządzeń (stanowiska pracy m.in. dla monterów i elektromonterów)

Oczekiwania:
• Zaangażowanie i motywacja do zdobywania doświadczenia
• Posiadanie uprawnień SEP 1 do 1kV / wózek widłowy będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji seryjnej
• Nie masz jeszcze doświadczenia? Z nami je zdobędziesz !

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy i docelowo zatrudnienie przez naszego Klienta
Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym i centrum badawczo- rozwojowym w Trójmieście ( miejsce pracy: Gdańsk )
Atrakcyjne wynagrodzenie
• System premii motywacyjnych + pakiet socjalny
Dla ambitnych i pracowitych - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu oraz wyjazdu do Szwecji (w celach szkoleniowych)
Dla wszystkich pracowników- ufundowane przez pracodawców szkolenie na uprawnienia SEP E1 do 1kV
• Przyjazną atmosferę pracy
Zaaplikuj, spotkaj się z nami i dołącz do zespołu .Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials