Pracownik na stanowisku biurowo-administracyjnym z językiem niemieckim

ALAUCTUS-Care Sp. z o.o.

Poznań (Grunwald), wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Alauctus działa prężnie na rynku od 2008 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji współpracy z polskimi i niemiecki kontrahentami oraz klientami. Główną działalnością firmy Alauctus-Care Sp. z o.o. jest organizacja opieki dla osób starszych w Niemczech.

Do siedziby naszej firmy w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko biurowo-administracyjne z językiem niemieckim:

Miejsce pracy: biuro w Poznaniu (Grunwald, dogodny dojazd).

Wymagamy:

  • biegłej znajomość języka niemieckiego w mowie oraz w piśmie
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • kreatywności
  • umiejętności samodzielnej organizacji dnia pracy
  • rzetelności
  • chęci do pracy i zaangażowania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na cały etat lub na pół etatu
  • odpowiednie zarobki
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop)
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Do obowiązków pracownika na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie korespondencji w języku niemieckim oraz polskim
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych
  • obsługa klientów oraz kontrahentów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji biurowej
  • tłumaczenie tekstów
  • obsługa urządzeń biurowych

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ALAUCTUS- Care Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. )."

Prezentacja firmy

Grupa Alauctus działa prężnie na rynku od 2008 roku, posiada wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Medycyna / Służba zdrowia