Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY: PRACOWNIK NA BUDOWIE
Miejsce pracy: powiat Białostocki (woj. Podlaskie)

OPIS:
Firma z branży teletechnicznej / energetycznej zatrudni pracowników na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY DO PRAC ZIEMNYCH

Mile widziane doświadczenie, kultura pracy oraz samodzielność. Praca przy wykopach drogowych, przyłączach, układaniu kabli i rur. Dobre warunki finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy. Praca od zaraz.

Prezentacja firmy

Firma MIWRO zajmuje się fachowym wykonawstwem robót telekomunikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie