Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491, dla swojego Klienta – firmy z branży produkcyjnej, zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU

Miejsce pracy: ŁÓDŹ - WIDZEW

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i prace manualne,
  • praca przy linii montażowej,
  • obsługa maszyn typu tampodruk,
  • obsługa wtryskarek.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • spostrzegawczość i dobry wzrok,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • premię frekwencyjno-wydajnościową,
  • trzyzmianowy system pracy (6-14, 14-22, 22-6),
  • odzież roboczą,
  • posiłek - zestaw śniadaniowy.

CV prosimy przesyłać za pomoca przycisku "Aplikuj".

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że BIZNES PARTNER SP. Z O.O. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez BIZNES PARTNER SP. Z O.O. dostępne są pod adresem: https://biznespartner.com/rodo/

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji