BALANS POLAND Sp. z o.o.

PRACOWNIK MONTAŻU

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź - Olechów (k.Koluszki, Brzeziny, Gałków, Tuszyn, Justynów, Wiśniowa Góra, Andrespol)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 30

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne

Agencja pracy tymczasowej Balans Poland Sp. z o.o (nr certyfikatu 5177) dla swojego Klienta, producenta podzespołów do sprzętu AGD poszukuje pracowników na stanowisko:

Nr ref. CWW/2015

Zakres obowiązków:

  • prosty montaż podzespołów
  • pakowanie, kompletacja elementów
  • wizualna kontrola jakości
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • spostrzegawczość
  • chęć podjęcia pracy na stałe
  • nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie równoważnym (3 dni pracy po 12 godzin, 3 dni wolne itd.)
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + premie)