Pracownik merytoryczny w Dziale Monitoringu Radia i Telewizji

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci.

Realizacja zadań związanych z monitoringiem mediów

  • wyszukiwanie i dostarczanie klientom informacji na zamówiony temat
  • realizacja zadań wspierających funkcjonowanie procesu monitoringu mediów
  • pomoc przy wdrażaniu i testowaniu nowych narzędzi informatycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę na pełen etat, w systemie dwuzmianowym w dni robocze (zmiana poranna i popołudniowa)
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • szkolenia wewnętrzne

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • systematyczności, dokładności, umiejętności wnioskowania
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

Dodatkowymi atutami będą:

  • zainteresowania z zakresu informatyki
  • umiejętność optymalizacji powtarzalnych zadań
  • podstawowa znajomość systemów Linux

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1969 roku. Jesteśmy dokumentalistyczną age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media