Opis stanowiska pracy

Firma Unirol Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy na stanowisku:
Pracownik działu marketingu ze znajomością grafiki komputerowej
Wymagania:
- Umiejętność tworzenia profesjonalnych materiałów marketingowych (ulotki, katalogi,obróbka zdjęć itp.)
- Znajomość Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign, lub inne
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność
- Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Uwaga: praca na pełen etat w biurze w Uciechowie, prosimy nie przesyłać ofert typu freelance/praca zdalna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Mile widziane portfolio.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Unirol Sp. z o.o. z siedzibą w Uciechowie k. Dzierżoniowa, to czołowy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media