Pracownik Magazynu

Viscar

Warszawa, 00-775, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Viscar

Dynamicznie rozwijająca się firma, dystrybutor materiałów i technologii znakowania odzieży. Polski przedstawiciel liderów w branży – firm Stahls i Azon

poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynowy (bez uprawnień)

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozładunek, kontrola składowanie towarów.
  • Kompletacja, pakowanie oraz załadunek towarów.
  • Dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonego mienia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego.
  • Min. podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

Oraz cech osobowych:

  • Poważnego podejście do pracy.
  • Dobrej organizacji pracy, staranności i sumienności.
  • Komunikatywności oraz odpowiedzialności .
  • Pozytywnego nastawienia i dokładności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat ( po okresie próbnym).
  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku: 9-17.
  • Pracę z zgranym i miłym zespole.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Viscar<br/>Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, zaopatrują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie