Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service (Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 2360) to spółka z Grupy Kapitałowej IMPEL specjalizująca się w szeroko pojętym outsourcingu funkcji personalnych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jesteśmy specjalistami w zakresie organizacji i obsługi zatrudnienia tymczasowego u Klienta.

Aktualnie na potrzeby naszego klienta poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Pracownika magazynu na okres 27-31.07.2015

Do zadań kandydata będzie należało:
- proste prace magazynowe,
- sortowanie opakowań,
- przygotowywanie zamówień do realizacji.

Oferujemy
- atrakcyjne warunki finansowe,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- zatrudnienie w okresie 20-31.07.2015

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- chęć do pracy
- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji