Autoliv Poland Sp z o.o.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Od: Autoliv Poland Sp z o.o.
Miejsce pracy: Oława, Brzeg, Oława, Wrocław

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv
  • Pakiet socjalny (świadczenia wakacyjne, świąteczne oraz dla dzieci; dofinansowanie posiłków; karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz kin; karta MultiSport; grupowe ubezpieczenie na życie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie materiałów / komponentów do produkcji na regałach przepływowych
  • Pobranie, załadowanie surowców / komponentów / opakowań zgodnie z kanban
  • Transport materiałów / komponentów zgodnie z harmonogramem transportu na gniazda produkcyjne
  • Rozładowanie materiałów / komponentów na gniazdach produkcyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem