Pracownik Magazynu

time2work sp. z o.o

Holandia, zagranica

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 30

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

                                                     Pracowników magazynu

            Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Roosendaal/ Tilburg/Waalwijk

                                                        Region: Holandia

Opis stanowiska:

• Pakowanie towaru w pudełka

• Przygotowywanie do wysyłki

• Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów

• Zbieranie zamówień

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Prawo jazdy- mile widziane

• Duża motywacja do pracy

• Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku

• Gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy

• Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą

• Atrakcyjne zarobki od 9,46 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego

• Pracę na długi okres czasu

• Zakwaterowanie

• Ubezpieczenie

• Transport do/z pracy

• Opiekę polskiego koordynatora

• Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.