Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk.
W Polsce posiadamy 10 placówek, które współpracują z największymi pracodawcami zarówno w Holandii jak i w Polsce.
Nasi Partnerzy reprezentują rzetelne firmy, które stawiają na ciągły rozwój przedsiębiorstwa, szkolenia pracowników oraz stwarzanie przyjaznych warunków pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób na stanowisko:

Pracownik magazynu:

- operator wózka widłowego

oraz

- operator wózka widłowego (wymagane uprawnienia na wózki widłowe)

Obowiązki:

- obsługa wózka paletowego / obsługa wózka widłowego
- przygotowanie towaru do transportu według ściśle określonych procedur
- realizowanie zamówień

Wymagania:

- motywacja do pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- opiekę kadrowo - płacową

CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu lub osobiście w naszym biurze - ul. Śniadeckich 21.

Miejsce pracy: Lisi Ogon

Nr rej. Agencji 5169.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Inne