ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Praca Tymczasowa
Nr ref.: PMA/008/LFM

Opis stanowiska:
• Realizacja podstawowych procesów magazynowych
• Rozkładanie towarów
• Kompletowanie zamówień
• Pakowanie i etykietowanie

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (4 dni w tyg/10,5 godzin)
• Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Sumienność i przywiązanie do szczegółów
• Gotowość do pracy fizycznej

Oferta:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie podstawowe - 14 zł/h brutto plus premia
• Dodatkowe benefity (m.in. ciepły posiłek za 1zł, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta multisport)
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość zapoznania się z charakterem pracy w dużej firmie
• Bezpłatny transport pracowniczy z wybranych miejscowości
• Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Numer kontaktowy: 606 770 697 lub 882 189 752.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials