Opis stanowiska pracy

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinna z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 60 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem. Bardzo szybki rozwój Firmy i poszukiwanie nowych rynków zbytu sprawił, iż obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

                                        PRACOWNIK MAGAZYNU

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • komfortowe i nowoczesne warunki pracy
  • pracę 2-mianową w godzinach 7:00 – 19:00
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • uczciwość
  • doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dokładność, samodzielność, obowiązkowość
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dyspozycyjność

W cv prosimy o zawarcie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne