Pracownik magazynu – załadunek i rozładunek kontenerów

Pran Sp. z o.o.

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy logistycznej specjalizującej sie w sprzedaży on-line produktów i akcesoriów dla zwierzat poszukujemy pracowników do pracy przy zbieraniu zamowien, skanowaniu i szykowaniu do wysylki.

Wymogiem koniecznym jest doświadczenie w obsłudze wózków elektrycznych EPT/PC (paletowych)

Rozpoczęcie pracy: 16.07.2015

Oferujemy:
- prace na długi okres czasu: kontrakt na min. pol roku
- stawka: € 8.88 brutto na godzinę
- zakwaterowanie
- możliwość pracy w soboty oraz niedziele (z dodatkami do stawki godzinowej)

Wymagania

Wymagany profil:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym
- doświadczenie w obsłudze wózków EPT i PC
- prawo jazdy i sofi numer
- zdrowie fizyczne (duzo chodzenia, dzwigania i zginania się)
- dostępność od poniedziałku do niedzieli

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji