Pracownik magazynu w Żabiej Woli

InterKadra Sp. z o.o.

Żabia Wola, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Żabia Wola

Obowiązki:

- Kontrola poprawności kompletacji palet - porównanie stanu faktycznego towaru na palecie ze stanem w systemie informatycznym
- Praca na magazynie na dziale warzywa-owoce

Wymagania:

- Książeczka sanitarno-epidemiologicznaz aktualnymi badaniami- warunek konieczny
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Dyspozycyjność do pracy w godzinach 14 – 22
- Sumienność
- Uczciwość
- Brak przeszkód w dojeździe do Żabiej Woli

Oferujemy:

- Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
- Stawkę godzinową
- Regularne wypłaty
- Pracę w magazynie na terenie Żabiej Woli

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.