Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu- umowa o pracę.

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oleśnica

Agencja Zatrudnienia DK Partner sp. Z o.o. (nr certyfikatu 7037) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Wrocław (dowóz pracowników z Oleśnicy).

Obowiązki:

Obsługa magazynu zgodnie z wytycznymi.

Przyjęcie towarów, rozładunek i załadunek palet zgodnie z zamówieniem.

Inne obowiązki zlecone przez Kierownika Magazynu.

Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku.

Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Pracę w oparciu o umowę o pracę.

Dowóz i przywóz pracowników z Oleśnicy i okolic.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie i sumienność.