Pracownik magazynu- umowa o pracę, dowóz do zakładu!

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Wrocław Północ (możliwy dowóz pracowników).

Obowiązki:

Obsługa magazynu zgodnie z wytycznymi.

Przyjęcie towarów, rozładunek i załadunek palet zgodnie z zamówieniem.

Inne obowiązki zlecone przez Kierownika Magazynu.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.

Chęć nauki i umiejętność pracy zgodnie z instrukcjami.

Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku.

Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Pracę w młodym i ambitnym zespole.

Aplikację wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.