Pracownik Magazynu - STRYKÓW - Bezpłatny Transport - Około 4000 zł brutto

HR Global Group Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Stryków

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy : STRYKÓW, DOBRA

Bezpłatny transport

Oferujemy :

  • Praca przez 5 dni w tygodniu,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Rozpoczęcie pracy od godziny 16:00, przez co najmniej 10 godzin
  • Bezpłatny ciepły posiłek każdego dnia,
  • Stawka 17 zł brutto za 1 godzinę
  • Premia około 400 zł brutto (dodatek 2 zł brutto do każdej godziny wypłacany w przypadku braku niezgłoszonych wcześniej nieobecności)

ZARABIAJ MIESIĘCZNIE OKOŁO 4000 zł BRUTTO Z PREMIĄ                                                    pracując od poniedziałku do piątku po 10 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

Zakres obowiązków :

  • Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku
  • Praca ze skanerem

Wymagania :

  • Motywacja i sumienność
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Nie musisz mieć doświadczenia w pracy na magazynie, możesz te doświadczenie zdobyć pracując z nami