Pracownik Magazynu/ Sortowni. Łódź Widzew/Olechów

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

90-413 Łódź, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Magazynier/Sortownik
Miejsce pracy: Łódź (Widzew/Olechów)

Zakres zadań na stanowisku:
- prace przy rozładunku/załadunku,
- prace porządkowe i ewidencyjne,
- obsługa magazynu,
- prace transportowe,
- obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:
- pracę poniedziałek - piątek w godzinach 12:00 -20:00,
- umowę zlecenie ze składką ZUS,
- możliwość przejęcia przez Firmę,
- pracę w firmie międzynarodowej, o dobrej pozycji na rynku,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę bez weekendów pracujących.

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

- dobry stan zdrowia,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy