Pracownik magazynu/ Praca przy sortowaniu butelek/ Operator wózka widłowego w Niemczech

Personal Expert Sp. z o.o.

Całe Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Personal Expert jest cenioną firmą rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy za granicą.

Aktualnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy pracowników do magazynu na stanowiska:

Operator wózka widłowego (Staplerfahrer)

Pracownik przy sortowaniu butelek (Helfer in der          Leergutsortierung)

Pracownik magazynu (Produktionshelfer)

Od naszych Kandydatów wymagamy

• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Doświadczenie w pracy na danym stanowisku

• Na stanowisku kierowcy wózka widłowego konieczne    uprawnienia – najlepiej niemieckie

• Umiejętność pracy w zespole

• Dokładność i precyzja

• Prawo jazdy mile widziane

• Sprawność fizyczna

Oferujemy

• Zatrudnienie w firmie niemieckiej na umowę o pracę    - nie delegacja!

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech      przez Pracodawcę

• Pełny pakiet socjalny

• Płatny urlop w przypadku długoterminowej współpracy

• Pracodawca pomaga Pracownikom uzyskać np. KINDERGELD oraz inne świadczenia

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
17
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji