Dla Naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy tymczasowej na stanowisko:

pracownik magazynowy - Kobiety i mężczyźni
miejsce pracy - OŁTARZEW k. Ożarowa Mazowieckiego

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

JEŻELI:

  •  masz motywację do pracy
  •  lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  •  cechuje Cię dokładność, sumienność i zaangażowanie
  •  jesteś dyspozycyjny(a) do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  •  znasz podstawową obsługę komputera

TA PRACA JEST DLA CIEBIE

pracownik magazynu PILNIE

Nr ref.: 39189
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  •  praca ze skanerem - kompletacja zamówień
  •  przygotowywanie asortymentu do wysyłki
  •  drobne prace manualne z modemami i dekoderami
  •  pakowanie i przepakowywanie telefonów
  •  oklejanie elementów do wysyłki

Oczekiwania:

Oczekujemy

  • rzetelności i sumienności
  • podstawowej obsługi komputera
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • punktualności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferta:

Oferta:

  •  praca dla lidera z branży telekomunikacyjnej
  •  stabilne warunki zatrudnienia oraz wolne weekendy i święta.
  •  umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
  •  możliwość przejścia na stałe do organizacji
  •  zorganizowany BEZPŁATNY dojazd z Ożarowa Mazowieckiego

Zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na nr. 722 301 002

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)