Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Aleksandrów Łódzki

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należał załadunek oraz rozładunek samochodów w firmie kurierskiej. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za skanowanie i sortowanie przesyłek. Wszystkie te czynności będą wykonywane z zachowaniem bezpieczeństwa oraz higieny na stanowisku pracy.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00 - 2:00, gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

Każdemu pracownikowi oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową w wysokości 14,02 złotych brutto. Gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Umożliwiamy podjęcie długotrwałej współpracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.