Pracownik magazynu operator wózków czołowych stałe zatrudnienie Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, Bad Sobernheim, Nadrenia-Palatynat, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy, Bad Sobernheim, Nadrenia-Palatynat

Dla naszego Klienta niemieckiego holdingu, dużego producenta działającego w branży chemicznej poszukujemy:

Pracowników magazynu (operatorów wózków czołowych) – Lokalizacja: Bad Sobernheim Niemcy

Kontrakt z zatrudnieniem bezpośrednim. APLIKUJ tylko, jeśli myślisz o stałym, stabilnym i długofalowym zatrudnieniu w Niemczech.

Dołączając do zespołu obejmiesz zadania:

  • prawidłowego rozmieszczania oraz kompletacji produktów na magazynie – zgodnie z zamówieniami
  • prowadzenia ewidencji magazynowej
  • przemieszczania wewnątrz magazynowe (wózki załadunku czołowego)
  • rozładunek i załadunek transportów

Pracodawca oferuje i zapewnia:

  • kontrakt bezpośredni i zatrudnienie u jednego z największych producentów komponentów wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia związane z realizacją procedur na magazynie oraz szkolenia językowe

Jasne procedury i ścieżka awansów stanowiskowych:

  • pierwsze 4 tygodnie: wynagrodzenie szkoleniowe 1.615 € brutto
  • po wejściu w kwalifikacje podwyżka wynagrodzenia wraz z dodatkami zmianowymi do kwoty 2.040 € brutto
  • po około 6 miesiącach i wejściu w kwalifikacje - wzrost wynagrodzenia wraz z dodatkami zmianowymi do 2.175 € brutto
  • po okresie około 18 miesięcy (w zależności od indywidualnych postępów) wzrost wynagrodzenia wraz z dodatkami zmianowymi do 2.440 € brutto
  • zagwarantowany bilans godzin w skali tygodnia to: 37,5 godzin, 150 godzin w skali miesiąca
  • możliwość objęcia nadgodzin, zgodnie z własną dyspozycyjnością istnieje zawsze

ZAKWATEROWANIE niedaleko zakładu – mieszkanie z osobnymi pokojami (15-20 m2) i całą infrastrukturą (miesięczna odpłatność 250 Euro/osoba)

PRACODAWCA poszukuje doświadczonych osób z kwalifikacjami, które są gotowe do podjęcia pracy stałej w Niemczech (nie jest to kontrakt czasowy).

Zapraszamy do aplikowania Kandydatów, którzy myślą o długofalowym zatrudnieniu stałym.

Istnieje również możliwość późniejszego oddelegowania do innych zakładów Holdingu na terenie Europy.

  • 1,5-2 lata udokumentowanego doświadczenia pracy w magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • gotowość do odbywania szkoleń w zakresie realizacji procedur przemieszczania towarów
  • znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
  • gotowość do podjęcia zadań na czas nie krótszy niż 12-18 miesięcy
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym, zrównoważony ciągły czas pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do długofalowego związania się z pracodawcą – mieszkania i pracy w Niemczech na stałe

Po wstępnej kwalifikacji odbędzie się rozmowa osobista w Poznaniu (wszystkie informacje przekażemy indywidualnie: telefonicznie i mailowo).

ROZPOCZĘCIE PRACY: PAŹDZIERNIK 2018

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.