Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Frechen, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Frechen

Miejsce pracy : Frechen (okolice Kolonii) Niemcy

Obowiązki:
- praca na magazynie (artykuły spożywcze)
- realizacja zamówień na wózkach widłowych typu EPT
- praca za pomocą systemu pick to voice (w języku niemieckim)

Oferujemy:
- możliwość pracy w soboty (w zależności od natężenia pracy)
- ubezpieczenie
- umowę o pracę tymczasową
- zorganizowane zakwaterowanie
- wymagany własny dojazd do pracy

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- certyfikat operatora wózka widłowego
- chęć i motywacja do pracy

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.