Pracownik magazynu - operator wózka widłowego - Niemcy

OTTO Work Force

Frechen, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Frechen

Informacje o wakacie:
- oferujemy umowę o pracę tymczasową,
- możliwość pracy w soboty,
- stawka 8,50€ brutto na godzinę,
- zakwaterowanie w okolicy miejsca zatrudnienia - max75€ tygodniowo.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- uprawnienia na wózek widłowy (tzw. paleciak, EPT),
- m. in. półroczne doświadczenie jako operator wózka widłowego,
- dyspozycyjność do końca roku 2014.

Obowiązki:
Realizacja zamówień (artykuły spożywcze) na wózkach EPT.(paleciaki) - za pomocą systemu pick to voice - tylko w języku niemieckim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.