Pracownik magazynu - kompletowanie zamówień

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta – wiodącego na rynku przedsiębiorstwa zajmującego się głównie sprzedażą detaliczną oraz produkcją mebli, a także artykułów dekoracyjnych, szukamy osoby do pracy w charakterze:

Nr. ref: PM-KZ/Wrocław/122015/BP
Miejsce pracy: Wrocław/Bielany Wrocławskie - dogodny dojazd z centrum

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 13zł brutto
- wsparcie profesjonalnej kadry
- miłą atmosferę w pracy
- atrakcyjne ceny posiłków pracowniczych - od 2 do 5 zł
- możliwość połączenia nauki z pracą
- możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie

Zadania:
- kompletowanie zamówień dla klientów, praca ze skanerem
- sprawdzanie i wydawanie towaru
- dbanie o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjności od 9.12 (III zmiany-22:00-6:30)
- dobrej organizacji pracy
- chęci do zdobywania nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: