Pracownik magazynu (Komisjoner) Niemcy – bez znajomości języka niemieckiego!

OTTO Work Force

Bedburg, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bedburg

Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz języka niemieckiego? Dla nas to nie problem! Specjalnie dla Ciebie wybieramy najlepsze oferty pracy bez znajomości języka i z dobrą wypłatą w euro! Aplikuj i przekonaj się sam!

Pracownik magazynu (Komisjoner) – bez znajomości języka niemieckiego!
Kraj: Niemcy
Miejsce pracy: Bedburg okolice Kolonii

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 euro + ubezpieczenie
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim
- Zakwaterowanie

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych
- Obsługa wózka widłowego EPT

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka!
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe EPT

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.