Pracownik magazynu (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany, poszukiwana, poszukiwane osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gernsheim (okolice Frankfurtu nad Menem)

Niemcy

Wymagania

Lubisz dzieci? Chcesz, żeby miały wszystko, czego potrzebują? A przy okazji chcesz zarobić?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

 Zakres obowiązków:

  • Praca w magazynie z zabawkami i artykułami dziecięcymi.

Jeśli chodzi o stanowiska – jesteśmy elastyczni, zależy w czym czujesz się najlepiej. Do wyboru m.in.: pomocnik, pakowacz, magazynier, komisjoner, operator wózków widłowych i inne.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na magazynie (im większe, tym lepiej)
  • chęć i zapał do pracy (czego na pewno Ci nie brak)
  • własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
  • zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość wyjazdu i podjęcia pracy z dziewczyną, chłopakiem, koleżanką, bratem, siostrą, tatą, ciocią

Aktualnie zatrudniamy w magazynie około 100 osób, mamy jeszcze wolne miejsca - wystarczy, że prześlesz nam swoje CV.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis