Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy do pracy na magazynie osoby na stanowisko:

pracownik magazynowy

Nr ref.: 34871
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Robakowo

Zakres obowiązków:
  • prace magazynowe - rozładunek kontenerów, rozmieszczanie towaru w magazynie
  • konfekcjonowanie materiałów do wysyłki
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach wykonywanej pracy

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracach magazynowych, na produkcji
  • łatwość uczenia się
  • dyspozycyjność do pracy 1-zmianowej od poniedziałku do piątku
  • mobilność - dojazd do pracy we własnym zakresie

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • praca jednozmianowa, godz.9-17
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miejsce pracy: Robakowo k/ Poznania
  • zapewnione szkolenie
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)