Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłek, przyjmowanie towarów
  • Prace porządkowe
  • Inne prace porządkowe
  • praca zmianowa

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowa o prace
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne system premiowy
  • benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.