Firma Randstad jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik magazynowy

Nr ref.: 14053
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Czeladź

Zakres obowiązków:
  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie obowiązków w pracy

Oczekiwania:
  • umiejętność logicznego myślenia,

  • odpowiedzialność, rzetelność, skrupulatność, dokładność,

  • uprawnienia i doświadczenie operatora wózka widłowego

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dobrą renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stabilne zatrudnienia dla osób zaangażowanych oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • stawka godzinowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)