Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Belgia - Gent

OBOWIĄZKI

Obecna praca nie spełnia Twoich aspiracji zawodowych? Myślisz o zmianie miejsca zamieszkania i pracy w międzynarodowym zespole? Oferujemy pracę w magazynie firmy logistycznej w Belgii.

Prace magazynowe są równoznaczne z ciężką pracą fizyczną? Niekoniecznie.

Oferujemy pracę zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dla osób, które mają posiadają doświadczenie w podobnych pracach, jak również dla tych, którzy go nie posiadają.

WYMAGANIA

Czy czegoś od Ciebie oczekujemy?

Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz posiadania ubezpieczenia w ZUS lub KRUS.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stawkę 11,69 EUR brutto/h oraz dodatek żywieniowy.

Organizujemy zakwaterowanie oraz wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.