Pracownik Magazynowy / Operator Wózka Widłowego

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Raben Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielanach Wrocławskich poszukuje aktualnie Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: PM/D/03/2015

Miejsce pracy: Raben Polska, Oddział w Bielanach Wrocławskich

Kluczowe obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Obsługa skanera
  • Zapewnienie porządku w magazynie
  • Inne prace ręczne na magazynie

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi oraz doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • Aktualne orzeczenie psychologiczne
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność i gotowości do pracy w trybie trzyzmianowym
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

Raben Logistics Polska działa od 1991 roku. Zdobyte w tym czasie doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji