Pracownik magazynowy, operator wózka jezdniowego

Gi Group Sp. z o.o. (hr link)

Stanowice, śląskie

Miejsce pracy: Stanowice

Opis stanowiska:

Rozładunek dostaw, załadunek komponentów
Wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco w systemie (skanowanie etykiet) materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych
Transport wewnątrz zakładu materiałów i wyrobów

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe
Doświadczenie na stanowisku magazyniera
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Praktyczna umiejętność obsługi skanera mile widziana

Oferujemy:

Otwarte i przyjazne środowisko pracy
Pracę w firmie o globalnym zasięgu
Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.