Pracownik magazynowy na Bielanach Wrocławskich z dojazdem

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN NA BIELANACH WROCŁAWSKICH

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Jeszcze dziś wyślij swoją aplikację!

Zaczynamy nowy nabór!

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

- kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie bądź odbieranie towarów

- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

- obsługa skanera

Oferujemy:

- pracę przez 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie ( 3 dni wolnego! )

- wynagrodzenie 12,50brutto/h + 15% premii

- ciepły posiłek za złotówkę!

- bezpłatny dojazd z miejscowości:

Wrocław, Świdnica, Pszenno, Strzelce, Jawor, Strzegom, Jaroszów, Wałbrzych, Mokrzeszów, Słotwina, Bielawa, Łagiewniki, Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Jawor, Legnica, Oleśnica, Budziwojowice, Oława, Siechnice, Żerniki Wrocławskie, Trzebnica, Ligota Piękna, Psary, Mokronos Dolny, Ziębice, Strzelin, Brzeg, Godzikowice, Brzezimierz, Rzeplin, Legnica, Koskowice, Budziszów Wielki, Ujazd Górny

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne