Pracownik magazynowy - kurs uprawniający do kierowania wózkiem widłowym - 01.09.2016 r.

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Stryków
Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w branży logistycznej poszukujemy:
Osób chętnych do zrobienia uprawnień na stanowisko - Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego.
Nasza oferta:
  • szkolenie na operatora wózka widłowego ORGANIZOWANE NA KOSZT FIRMY zaczyna się 01.09.2016 r.
  • po szkoleniu i zdaniu egzaminu rozpoczęcie pracy
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • umowę o pracę tymczasową a po 3 miesiącach współpracy umowa bezpośrednio w firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, kartę sportową Multisport)
  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
Zadania (po ukończeniu kursu):
  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe
  • pomoc w rozładunku/załadunku kontenerów
  • obsługa skanera
  • foliowanie palet
  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
Nasze oczekiwania:
  • chęć do zrobienia uprawnień do kierowania wózkiem widłowym oraz dyspozycyjności od 1 września
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system, 3 zmianowy pon. - pt.)
  • książeczka zdrowia Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia w trakcie zatrudnienia
  • własny dojazd do Strykowa (Smolice)

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania CV. Przypominamy, że kurs rozpoczyna się 1 września.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku