pracownik magazynowy (kobiety i mężczyźni)

Randstad Polska Sp. z o.o.

OŁTARZEW, mazowieckie

Dla Naszego klienta, firmy logistycznej poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy tymczasowej na stanowisko

pracownik magazynu

miejsce pracy - Ołtarzew k. Ożarowa Mazowieckiego?

Nr ref.: 37900
Praca stała
Lokalizacja: OŁTARZEW

Zakres obowiązków:
  • praca ze skanerem - kompletacja zamówień
  • przygotowywanie asortymentu do wysyłki
  • czyszczenie oraz testowanie sprzętu
  • oklejanie elementów do wysyłki

Oczekiwania:
  • posiada wysoką motywację do pracy
  • jest punktualny, dokładny i zdyscyplinowany
  • dobrze czuje się w pracach manualnych
  • jest dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym
  • jest komunikatywny i lubi pracować w zespole

Oferta:
  • praca dla lidera z branży telekomunikacyjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wolne weekendy i święta.
  • umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
  • wynagrodzenie godzinowe 12 PLN brutto oraz premia
  • możliwość przejścia na stałe do organizacji
  • zorganizowany BEZPŁATNY dojazd ze stacji PKP Pruszków i PKP Ożarów Mazowiecki
  • zorganizowany dojazd na trasie Sochaczew - Ołtarzew w atrakcyjnej cenie
  • opiekę konsultanta Randstad na miejscu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)