Pracownik magazynowy – grupa z dojazdami (okolice Oranienburg)

EuropaJOB Sp. z o.o.

Oranienburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

OD ZARAZ

Obowiązki:
- konfekcjonowanie towarów suchych na terenie marketu
- praca na zmianę ranną
- praca z dojazdami (blisko terenów przygranicznych)

Wymagania

- uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem elektrycznym/ wózki widłowe(warunek konieczny)
- podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w pracy na hali
- solidność, pracowitość, odpowiedzialność
- gotowość do wyjazdu własnym samochodem (1 osoba na grupę) – NIE oferujemy noclegu

Oferujemy:
- pracę 40h tygodniowo
- wynagrodzenie w wysokości 8 euro brutto/h
- legalną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
- zatrudnienie przez firmę Polską
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “pracownik hali” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne