Pracownik Logistyki EMC

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr. Ref. MC/PLEMC/11/2013/ip

Opis stanowiska pracy:

- nadzór nad realizacją zamówień, przygotowywaniem oraz ich wysyłką;

- obsługa programu do fakturowania (wersja angielska);

- kontrola i dbałość o stany magazynowe;

- składanie zamówień i monitorowanie dostaw;

- udział w inwentaryzacjach;

- archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego;

- podstawowa znajomość zagadnień logistyki;

- mile widziane doświadczenie w pracy z zakresu logistyki;

- bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych;

- szybkie przyswajanie informacji;

- odpowiedzialność;

- zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na etat do Klienta);

- praca jednozmianowa;

- stawka: 13,70 zł brutto/godz.;

- premie uznaniowe;

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.