pracownik logistyczny na stanowisko quality auditor z j. angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell Holandia sp. z o.o należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje do pracy w Rotterdam / Maasvlakte doświadczonego pracownika logistycznego do pracy na stanowisku quality audytora

Quality Auditor będzie odpowiedzialny za kontrolę produktów, nadzór pracy grupy, raportowanie błędów.

Praca wymaga umiejętności dostrzegania detali, skupienia, szybkiego reagowania, zastosowania wewnętrznych procedur jakościowych, spostrzegawczości, dokładności.

Szukamy osoby z doświadczeniem w pracach magazynowych, produkcyjnych związanych z kontrolą jakości, nastawionych na rozwój zawodowy, których kompetencje interpersonalne będą odpowiadały oczekiwaniom firmy.

godziny pracy: min. 40/tygodniowo

WYMAGANIA:

* dobry j. angielski w mowie i piśmie (MS Office, Outlook, Excel) - poziom języka weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej

* doświadczenie w pracy na magazynach, logistyce, produkcji

* dyspozycyjność i chęć do podjęcia pracy z dnia na dzień

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka