BALANS POLAND Sp. z o.o.

Pracownik Linii Produkcyjnej

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (pod Pabianicami)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 40

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland Sp. z o. o. (nr certyfikatu 5177) we współpracy z PPT Sp. z o. o. (nr certyfikatu 8101) poszukuje dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży spożywczej Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

-obsługa linii produkcyjnej

-pakowanie produktów do opakowań zbiorczych

-utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

-rzetelność

-sumienność

-dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

-gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-w okresie początkowym zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy, docelowo bezpośrednio przez naszego Klienta

-miła atmosfera w pracy

-obsługa administracyjna Koordynatora z agencji pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

 Telefon kontaktowy w sprawie w/w oferty pracy: 502-304-949.