Pracownik Laserowego Centrum Rozrywki (Katowice, Sosnowiec, Bytom)

Laserhouse s.c.

Katowice, Sosnowiec, Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz zapał do pracy i dużo energii , nie interesuje Cię praca za biurkiem, masz pozytywne nastawienie do dzieci a przy tym jesteś osobą otwartą, która nie boi się kontaktu z ludźmi dołącz do nas i zostań członkiem Teamu Laserhouse!

Laserhouse poszukuje osób do pracy w jednym z trzech z naszych oddziałów: Katowicach, Sosnowcu lub Bytomiu.

Do zadań osoby zatrudnionej na w.w. stanowisku należy m. in.:

- przeprowadzanie instruktażu dla graczy
- przedstawianie oferty firmy klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym
- obsługa kasy fiskalnej oraz programu do fakturowania
- dbałość o sprzęt i mienie firmy
- utrzymywanie w czystości obiektu (również w części konsumpcyjnej)
- dbałość o jakość obsługi klienta zarówno podczas szkoleń oraz rozgrywek, jak i w części konsumpcyjnej lokalu
- przygotowywanie, sprzedaż oraz podawanie artykułów spożywczych
- bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami
- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- aktywny udział we wszystkich akcjach promocyjnych firmy
- udział w pracach remontowo-porządkowych

Wymagania

- wiek 20-30
- wykształcenie min. średnie
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
- pozytywne nastawienie do dzieci
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Wszystkie informacje dotyczące działalności naszej firmy można znaleźć na naszej stronie internetowej.

CV (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.
W tytule proszę zaznaczyć miejsce pracy (Katowice, Sosnowiec lub Bytom).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne