Opis stanowiska pracy

Jesteś młody, energiczny, lubisz kontakt z ludźmi. Rozpiera Cię energia - lubisz dobrą zabawę, to jest praca właśnie dla Ciebie.
Poszukujemy pracownika kuchni do restauracji KFC Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

Poszukujemy osób:
- z i bez doświadczenia
- uśmiechniętych, miłych, pełnych pozytywnej energii
- posiadających wiarę w swoje umiejętności
- niebojących się pracy i lubiących dobrą zabawę
- studentów dziennych/zaocznych/wieczorowych- tegorocznych maturzystów
- posiadający książeczkę sanepidowską

Oferujemy:
- możliwość rozwoju
- elastyczny grafik pracy
- miła atmosferę
- możliwość pogodzenia studiów z praca
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

Dołącz do Nas już dziś! :-) Czekamy właśnie na Ciebie!:-)

Wymagania

Od kucharza oczekujemy:
- sumienności w wykonywanych obowiązkach
- chęci do pracy
- profesjonalne podejścia do wykonywanych obowiązków
- pozytywnej energii

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia