Pracownik Kuchni Restauracji PIZZA HUT

Pizza Hut

Koszalin, zachodniopomorskie

Pizza Hut

GWARANTUJEMY

  • Pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze
  • Indywidualne szkolenie w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska
  • Realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę lub zlecenie
  • Elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w wyjątkowych cenach tylko dla naszych pracowników
  • Premie za wyniki i osiągnięcia, nagrody w konkursach
  • Premię za polecanie Przyjaciół do pracy
  • Możliwość wyboru karty MultiSport i pakietów medycznych

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami Pizza Hut
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole

OCZEKUJEMY:

  • Pozytywnej energii, zaangażowania, chęci nauki
  • Otwartości i komunikatywności
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY :)

DOŁĄCZ DO PIZZA HUT I ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI! NA OKRĄGŁO!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nasza obietnica
Pizza Hut
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.